Powrót do Starożytności w męskiej toalecie

Każdy zna co oznacza elegancka kobieta. Wprawdzie wyobrażenie owo może się troszeczkę różnić w poszczególnych wypadkach, jednakże mniej więcej wiemy „mała czarna” i buty na obcasie zawsze się sprawdzają. Oprócz tego jeszcze dobre pachnidło (niekoniecznie francuskie) i mamy wzór wytwornej kobiety.

Z kłopotami cery trzeba walczyć

Czy dermatolog Warszawa będzie w stanie nam pomóc?

Każdy pragnie wyglądać jak najładniej, przez to dbamy o własną figurę, staramy się jak najlepiej odżywiać, używamy różnych kremów, mających świetnie oddziaływać na naszą skórę. Niestety czasami na naszym wizerunku pojawiają się niechciane krostki, przebarwienia oraz suche miejsca, z którymi samodzielnie nie jesteśmy w stanie sobie poradzić.

Perły – a więc, następny tekst pochodzący z cyklu: co dobrze jest na ten temacik wiedzieć?

Usłyszawszy słówko „perełka”, zazwyczaj posiadamy dwa skojarzenia: Pierwszy – Widzimy morze i plażę, na której odnajdujemy muszelkę, wewnątrz której – gdy ją otworzymy – znajdujemy malutką kuleczkę, która sprawia naszym osobom bardzo dużo radości; lub 2. Wyobrażamy sobie jakąś elegancką, najbardziej często starszą panią, noszącą na szyi (lub bardziej rzadko nadgarstku) cały sznurek obleczony tą konkretną masą, przezywaną „masą perełkową”.

W jaki sposób się golić oraz dbać o męski zarost – rady

Nadeszła moda na brody. Panowie chyba cieszą się z tego, iż bujny zarost znowu jest modny, jednakże nie znaczy to, że mogą oni poświęcić mniej czasu na jego pielęgnację. Estetyczna broda bądź wąsy wymagają czasu. Idealne golenie nie jest prędkie i wymaga pewnej rutyny pielęgnacyjnej. Na początku musisz rozszerzyć pory. Możesz przykładowo zrobić to przykładając do twarzy zwilżony ciepłą wodą ręcznik na ok. 60 sekund. Dobrze byłoby golić się przykładowo po wyjściu spod natrysku.
1 z 11