Pomysłowy marketing

Każdy z nas lubi promocje. Cieszymy się, kiedy uda nam się zaoszczędzić. Z tego powodu gdy otrzymujemy kupony rabatowe wspominamy dany sklep lepiej. Pamiętamy go i wracamy chętniej na zakupy do tego sklepu. A sklepy prześcigają się w organizowaniu promocji. Jeśli będziemy robić zakupy na konkretną kwotę to otrzymamy bon zniżkowy na kolejne zakupy. Jeżeli w określonym czasie zrobimy zakupy cztery razy za określoną kwotę to kolejne zakupy mamy gratis.

A może by tak korzystać z kuponów rabatowych

Promocje w dużej ilości sklepów są związane m.in. z tym, że klienci otrzymują kupony rabatowe. Kupony te otrzymuje się po zakupie lub, jeżeli podaliśmy kiedyś naszego maila dostajemy kupon rabatowy na skrzynkę mailową. Wszyscy, którzy choć raz skorzystali z kuponu rabatowego dobrze wiedzą, że to bardzo kuszące rozwiązanie. Gdy mamy zapłacić dwadzieścia procent mniej za genialny ciuch, lub mamy pięćdziesiąt złotych mniej wydać na sprzęt AGD to naprawdę można się uśmiechnąć.

Rabaty za kupony

Każdy z nas uwielbia niższe ceny, bo skoro można dokonać zakupu w niższej niż w regularnej cenie to, czemu mielibyśmy przepłacać? Przedsiębiorstwa doskonale wiedzą w jaki sposób przyciągnąć klienta, z tego powodu rozdają kupony rabatowe. Taki kupon pozwala nam na zakup w niższej cenie, lub na jakiś fajny gadżet za darmo. Wiele osób szuka kuponów rabatowych, można je wyszperać w Internecie, na stronach sklepów. Bywa i tak, że przy większych zakupach otrzymuje się kupon rabatowy, który możemy wykorzystać przy kolejnych zakupach. Dodatkowo, jeśli jakaś osoba przyjdzie do sklepu z naszego polecenia, będzie miała kupon, to osoba polecająca będzie miała kolejne rabaty. Firmy dbają o swoich stałych klientów, ale chcą również przez programy lojalnościowe ściągać nowych fanów dla swojej marki.
1 z 11