Transport morski to na pewno istotna kwestia dla polskich firm

Wreszcie jakaś optymistyczna informacja: może miesiąc temu zostaliśmy krajem eksportowym. W skrócie: więcej eksportujemy, aniżeli importujemy. Naturalnie niektórzy narzekacze uważają, że to niefajnie, bo byłoby lepiej, gdybyśmy skupiali się wyłącznie na konsumpcjach i wykonywaniu usług, ale można powiedzieć, iż miłośnik ciągłego uskarżania się będzie twierdził, że w styczniu jest zbyt zimno, a w sierpniu będzie szukał takiego miejsca, w którym jest lodowato.

Niedrogie artykuły kontra solidna jakość? Niekoniecznie – postaw na Chiny, a dostrzeżesz jak te 2 cechy się scalają

Z reguły produkty importowane z Chin kojarzą nam się wyłącznie z niską jakością, a niekiedy nawet fuszerką. Nie ma się czemu zdumiewać, albowiem na odpustach bądź targach z reguły pokazują się rzeczy z najgorszego sortu, które w ogólności nie powinny odnaleźć się na rynku.
Dlatego też naprawdę elementarną kwestią jest to, żeby poznać prawdziwe towary z Chin, jakie cechują się trwałością, solidnością i wysoką jakością.

Doskonały wybór typu transportu w biznesie

Razem z otworzeniem się międzynarodowych rynków na handel, bardzo zwiększyło się zapotrzebowanie na transportowe usługi. Dziś każdy biznesmen może importować produkty większości kategorii, o ile tylko będzie dysponował odpowiednią ilością kapitału. Ale znalezienie współpracownika i dogranie warunków zakupu to jedno, a sprawne i w miarę szybkie przywiezienie towarów do kraju do całkowicie odmienny temat.
1 z 11