Transport morski to na pewno istotna kwestia dla polskich firm

Wreszcie jakaś optymistyczna wiadomość: może miesiąc temu zostaliśmy eksporterem netto. W skrócie: więcej eksportujemy, niż importujemy. Naturalnie wieczni narzekacze myślą, że to niefajnie, bo byłoby lepiej, gdybyśmy skupiali się tylko na konsumpcjach oraz wykonywaniu usług, lecz można powiedzieć, iż fan nieustannego narzekania będzie twierdził, że w lutym jest za śnieżnie, a w lipcu będzie szukał miejsca, gdzie jest lodowato.

Niedrogie artykuły kontra solidna jakość? Niekoniecznie – postaw na Chiny, a dostrzeżesz jak te 2 cechy się scalają

Z reguły produkty importowane z Chin kojarzą nam się wyłącznie z niską jakością, a niekiedy nawet fuszerką. Nie ma się czemu zdumiewać, albowiem na odpustach bądź targach z reguły pokazują się rzeczy z najgorszego sortu, które w ogólności nie powinny odnaleźć się na rynku.
Dlatego też naprawdę elementarną kwestią jest to, żeby poznać prawdziwe towary z Chin, jakie cechują się trwałością, solidnością i wysoką jakością.

Doskonały wybór typu transportu w biznesie

Razem z otworzeniem się międzynarodowych rynków na handel, bardzo zwiększyło się zapotrzebowanie na transportowe usługi. Dziś każdy biznesmen może importować produkty większości kategorii, o ile tylko będzie dysponował odpowiednią ilością kapitału. Ale znalezienie współpracownika i dogranie warunków zakupu to jedno, a sprawne i w miarę szybkie przywiezienie towarów do kraju do całkowicie odmienny temat.
1 z 11