Rabaty, na każdy dzień i od święta

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że wiele produktów możemy kupić na promocji. Część osób kupuje rzeczy jedynie gdy są promocje. Często w sklepach możemy wziąć sobie gazetkę promocyjną. Ale, gdy wysypują się nam, niemalże tonami, ulotki, do których zalicza się gazetki promocyjne, z naszych skrzynek na listy to najczęściej niemalże z automatu lądują one w koszu.

Gazety reklamowe – czy opłaca się się na nich opierać?

Gazetki promocyjne to najskuteczniejsza odmiana promowania sieci handlowych.
W Polsce gazetki promocyjne zaprezentowały się wspólnie z wejściem na polski rynek międzynarodowych sieci handlowych. Dziś gazetki promocyjne percypowane są jako podstawowy środek łączności między nabywcą, a siecią handlową. Obecnie gazetki promocyjne drukują nie jedynie wielkie sieci, swoje gazetki mają również drobne sklepy.

Do czego dziś służy świeca? -zakupy w okazyjnych cenach

Jeszcze 100 lat temu wielu ludzi nie mogło sobie pozwolić na elektryczność. Ich zajęcia regulowane były przez światło słońca, wieczorem liczyć mogli zaledwie na blade oświetlenie świecy. Aktualnie niemal nikt nawet nie wie jak to jest nie móc oświetlić wnętrza za pomocą jednego pstryknięcia. O każdej godzinie może stać się jaśniej, każdy ciemny kąt da się doświetlić, co więcej poprawiać natężenie i zabarwienie światła.
1 z 11