Wyprawa za granicę to zawsze sporo planowania. Także to, jak tam pojedziemy. Są różne możliwości

Ciężko sobie wyobrazić dzisiejsze życie bez samochodu. Porównując to do znanego powiedzenia, bez auta jak bez ręki. Oczywiście słyszy się głosy nawołujące, żeby nie korzystać za dużo z samochodów, to jednak nasze ulice są pełne aut. Czasami faktycznie korzystamy z samochodu bez sensu, jak istnieją bowiem odległości, które możemy pokonać na własnych nogach lub rowerem. W większości jednak przypadków samochód jest niezbędny, szczególnie, gdy autobusy i pociągi bywają bardzo zawodne.

Przede wszystkim oryginalność? A co z pozostałymi atrybutami? Czy należy przedkładać oryginalność na wiele innych walorów?

Każdy detal ma w sobie ogromną moc, może tak stwierdzić każdy, kto lubi dbać o detale. Niekiedy przedmioty są tak do siebie podobne, że właśnie ta detal potrafi odróżnić dwie rzeczy od siebie. Odnosi się to przede wszystkim aut czy mieszkań. Niby różnorodne, lecz jednocześnie podobne do siebie. Niektórzy wręcz nie mogą tego znieść, że posiadamy jakiś przedmiot, jakąś własność, jaka jest tak mało oryginalna. Oczywiście, nie dotyczy to większości populacji, lecz istnieją osoby dla których jest to niezwykle ważne. Czy również się do nich zaliczasz?
1 z 11