Sztuka lepienia smacznych uszek do naszej tradycyjnej zupy świątecznej

Barszcz, powinien posiadać uszka, aby był całkowicie wartościową zupą. Obecnie barszcz przyrządzany jest w sposób niezwykle prosty i cały atut takiego dania tkwi przede wszystkim w uszkach.
Uszka wykonywane są na bazie ciasta, a farsz w rzeczywistości jest bardzo różnorodny. Specjaliści w dziedzinie gastronomii niezwykle często podają rozmaite ciekawe składniki na farsz, dzięki czemu występuje obecnie duży wybór, co oczywiście jest dogodne.

Kebab- komu zawdzięcza tak ogromną sławę?

Pizza to jedna z najważniejszych potraw, która mami nas jako odskocznia od codziennej zdrowej diety. Przykładni obywatele przestrzegający diety przez 6 dni w tygodniu, siódmego dnia usiądą do stołu i z apetytem rozkoszują się gigantycznym fragmentem pizzy ze Szczecina. Większość postrzega pizzę jako kiepskie i niezdrowe jedzenie, które być może zakłócić nasze dokonania odchudzające.

Fotoalbumy – sprawdzony podarunek

Fotografia to cudowna sprawa. W obecnych czasach, kiedy aparaty fotograficzne są wszędzie (każdy posiada przecież aparat komórkowy), często nie zauważamy, jak wspaniała jest zdolność utrwalenia ulotnego momentu na fotografii. Fotki stanowią dla tysięcy ludzi ogromną wartość. Zwłaszcza, gdy osoby obecne na zdjęciu nie żyją lub są gdzieś daleko. Nawet w przypadku, gdy wszyscy najbliżsi są przy nas, kochamy spojrzeć czasem na ich podobizny uwiecznione na kawałku papieru.
1 z 11