Kup nietuzinkowy upominek

Wszyscy lubimy otrzymywać prezenty, ale nie wszyscy z taką samą chęcią lubią je dawać. Nierzadko nie dlatego, że wynika to z naszej złej woli, ale po prostu nie wiemy co kupić, aby osoba obdarowana faktycznie poczuła się zadowolona. Istnieje na to kilka rad.

Do wyboru mamy zarazem upominki standardowe: kosmetyki, odzież, płyty i tym podobne, ale także warto pokusić się o prezenty nietypowe, które zadziwią solenizanta i rzecz jasna jednocześnie sprawią mu niemałą przyjemność. Co to mogą być za prezenty?

Podarunki z adrenaliną

Stosunki z bliskimi osobami trzeba we właściwy sposób pielęgnować. Żadna przyjaźń, nawet ta na śmierć i życie, nie przetrwa na przestrzeni czasu, jeśli obie strony w równym stopniu nie zechcą podkładać do tego płonącego ognia.

Prezenty z adrenaliną

Kiedy zbliżają się urodziny kogoś z naszych najbliższych zwykle stajemy przed dylematem, co takiej osobie sprawić w prezencie. Oczywiście, zawsze w podobnej sytuacji sprawdzi się świetna książka, album ulubionego wykonawcy albo perfumy, jednak może warto zastanowić się nad czymś zupełnie zaskakującym?
1 z 11