Co robią mężczyźni, aby utrzymać brodę formie? Wygląda na to, że wykonują dość sporo zabiegów i wykorzystują rozmaite akcesoria.

Jest wiele osób, które myślą, że męska broda rośnie po prostu, ot tak. Sama się układa, wyczesuje i podcina. Oczywiście nie jest to prawdą. Co robią mężczyźni, aby utrzymać ją w formie? Okazuje się, że wykonują dość sporo zabiegów pielęgnacyjnych, używając do tego męskich kosmetyków, żyletek, brzytwy, nożyczek i jeszcze kilku akcesoriów.

Co podarować z okazji dnia ojca?

Podczas rozważań na temat tego, jaki prezent dla naszego mężczyzny z okazji kolejnych urodzin warto wybrać, sporą uwagę trzeba przywiązać do codziennej pielęgnacji. Mężczyźni nie przepadają za traceniem wiele czasu na szukanie kosmetyków i sprzętów kosmetycznych, dlatego znakomitym wyjściem okazać się może markowa, wypróbowana przez wielu brzytwa. Zamówienia sieci można złożyć już dziś, jednak warto wczytać się w opisy kolejnych modeli, by wybrać dla swojego ukochanego ten dla niego optymalny.

Każdy z mężczyzn musi się golić, lecz czy każdy umie to robić? O czym musimy pamiętać w czasie golenia, aby nie podrażnić skóry?

Dla wielu mężczyzn pierwszy zarost jest powodem do domu, to także początek problemów z goleniem. Może czynność wydaje się niezbyt skomplikowana, ale jednakowoż może sprawiać problemy, w szczególności nastolatkom, jacy mają do czynienia po raz pierwszy z tą aktywnością. Może to spowodować problemy ze skórą, jak w tej sytuacji się golić?
1 z 11