Jak możemy zapobiec zaparciom?

Zaparcia, znane też pod nazwami obstrukcja oraz zatwardzenie, to popularna przypadłość. Nie należy powinno się jej zapobiegać, gdyż w poważnych przypadkach może stać się przyczyną śmierci. Ta niewygodna i nieprzyjemna przypadłość może mieć przeróżne podłoże. Dobrze jest wiedzieć, że przed zasięgnięciem produktów farmakologicznych, można spróbować walczyć z nią metodami domowymi oraz naturalnymi.

Jak prawidłowo i mądrze pozbywać się niebezpiecznych kilogramów

Wraz z nadchodzącą wiosną mnóstwo osób zaczyna zwracać uwagę na stosowaną dietę oraz wygląd. Czy aby na pewno ukochana garderoba z zeszłego sezonu wiosennego będzie dobrze leżała, kiedy dni staną się ciepłe i słoneczne? Jeżeli zimowa dieta spowodowała wzrost masy i obniżenie atrakcyjności, dobrze jest przemyśleć zmianę nawyków żywieniowych. Być dobrze jest je zmienić na zawsze, żeby przd kolejną wiosną nie martwić się tym ponownie?

Zdrowa mama

Zdrowy tryb życia ciężarnej to właściwie konieczność. Kobiety starają się wzorowo odżywiać, sprawdzają różne zajęcia fitness, łykają witaminy. Jak przeżyć ciążę bez kłopotów?
1 z 11