To kłopot dużej ilości panów i nie tylko w podeszłym wieku. Impotencja. Czy jest na to jakaś recepta? Co o tym myśleć?

Środki na potencję tworzą duże kontrowersje, tak samo jak męskie kłopoty. Nikt nie przepada o tym rozpowiadać, a zwłaszcza mężczyzna borykający się z takimi kłopotami. Niemniej, dochodzi do sytuacji, w której nie ma wyjścia, należy skorzystać z takich pigułek. Dochodzą jednak opinie, że takie lekarstwa mogą okazać się szkodliwe. Ile w tym prawdy? W jaki sposób funkcjonują takie leki?

Naturalne sposoby na zwiększenie libido

Obniżone libido to aktualnie kłopot znacznej liczby osób. Zwrot ten określa niską sprawność seksualną, jak również mniejszą ochotę na seks. Zjawisko to dotyczy zarówno panów, jak i panie i w większości przypadków pojawia się w konkretnym wieku, przykładowo po czterdziestce. Nie jest to jednak problem bez możliwości rozwiązania. Jest bowiem wiele sposobów, aby temu zaradzić. Odpowiedzi na problemy z sexem jest dużo. Powstały między innymi specjalne środki farmakologiczne, w większości do kupienia bez recepty, których funkcją jest zwiększenie poziomu libido. Zanim jednak sięgnie się po środki chemiczne czy suplementy diety powinno się zainteresować się sposobami naturalnymi i od nich zacząć.

Preparaty na poprawę libido

Libido – słowem tym nazywa się popęd seksualny, czyli gotowość i chęć do współżycia seksualnego. Poziom libido uzależniony jest od różnych warunków, do których należą płeć, wiek czy prowadzony tryb życia. Na popęd płciowy wpływ mają zarówno aspekty fizyczne, jak i psychiczne. Zbyt niski poziom libido jest dolegliwością, dotykającą coraz liczniejszą rzeszę ludzi. Dotyczy w równym stopniu jednej i drugiej płci.
1 z 11